Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.05.2018 08:15
Red Dead Redemption 2. Amazon zdradził okładkę
2305V

Red Dead Redemption 2. Amazon zdradził okładkę

Red Dead Redemption 2 dorobiło się wczoraj znakomitego trailera. Poznaliśmy przy tej okazji okładkę nadciągającego sandboksowego hitu.

Na okładce pudełek z Red Dead Redemption 2 zobaczymy portret Arthura Morgana, który skierował spluwę w kierunku widza. Arthur to oczywiście główny bohater Red Dead Redemption 2. Za nim, na drugim planie widać sylwetki 7 jeźdźców. To prawdopodobnie członkowie gangu Van der Linde, na którym koncentrować się będzie scenariusz nowej produkcji.

Świetny zwiastun Red Dead Redemption 2

O ile wczorajszy pakiet nowości od Rockstar nie ujawnił, że grafika z Arthurem stanowi okładkę Red Dead Redemption 2, to zrobiła to obsługa sklepu Amazon. Gra pojawiła się już w ofercie Amazon w wersji na PS4 oraz Xbox One. Okładki możecie znaleźć w naszej galerii poniżej.

Wiadomo, że RDR2 jest prequelem pierwszego Red Dead Redemption (akcja rozgrywa się 12 lat przed RDR). Okazuje się, że w grze pojawi się protagonista z tej gry, czyli sam John Marston. Na taki fakt wskazują ujęcia z ujawnionego wczoraj trailera. W zwiastunie można zobaczyć uwięzionego Johna, ze świeżo zszytymi, charakterystycznymi ranami na twarzy. Warto sprawdzić analizę innych smaczków, które można wyłapać w tym filmiku. Materiał przygotowała redakcja GameSpot.

Red Dead Redemption 2 pojawi się na rynku 26 października 2018 r.

Tagi: ps4 rdr2 Red Dead Redemption 2 rockstar games xone

Nie przegap