Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2018 15:28
Shadow of the Tomb Raider w 4K, 60 fps i z nową technologią na Xbox One X
3580V

Shadow of the Tomb Raider w 4K, 60 fps i z nową technologią na Xbox One X

Shadow of the Tomb Raider to kolejna produkcja, która będzie prezentować na Xboksie One X świetną oprawę. Szef Eidos Montreal potwierdził rozdzielczość na poziomie 4K na najnowszej konsoli Amerykanów.

Rise of the Tomb Raider był jedną z produkcji, która prezentowała jakość oprawy Xboksa One X i najwidoczniej Microsoft wciąż dobrze żyje ze Square Enix oraz twórcami przygód Lary Croft.

Shadow of the Tomb Raider stworzony we współpracy z firmą NVIDIA. Znamy ekipę odpowiedzialną za port na PC

Shadow of the Tomb Raider jest jedną z najgorętszych tegorocznych produkcji, z którą na pewno chętnie zapozna się wielu graczy. David Anfossi – szef Eidos Montreal – postanowił zaznaczyć, że jego zespół postanowił wykorzystać dodatkową moc konsoli.

Dzięki dodatkowej pracy Shadow of the Tomb Raider na Xbox One X zadziała w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a jednocześnie sprzęt pozwoli na skorzystanie z nowego systemu renderowania oraz oświetlenia – studio postanowiło wykorzystać maksymalny potencjał konsoli Microsoftu.

Oczywiście Eidos Montreal zajmie się optymalizacją na wszystkich platformach, jednak możemy spodziewać się, że najpiękniejszą Larę zobaczymy na Xboksie One X. Co ciekawe, zdaniem Anfossia – Shadow of the Tomb Raider będzie najpiękniejszą grą na Xboksa One S, więc jak widać, zespół postanowił zadbać również o słabsze sprzęty.

Najnowsza przygoda Lary Croft trafi na półki sklepowe 14 września.

Źródło: https://wccftech.com/shadow-of-the-tomb-raider-4k60fps-xb1x/

Tagi: Eidos Montreal Microsoft Shadow of the Tomb Raider xbox one x