Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2018 20:00
SoulCalibur 6 z Taki. Dynamiczny zwiastun pokazuje wojowniczkę
1329V

SoulCalibur 6 z Taki. Dynamiczny zwiastun pokazuje wojowniczkę

Bandai Namco ujawnił kolejną postać-pewniaka z SoulCalibur 6. W grze pojawi się Taki, którą dobrze kojarzą sympatycy serii. Na dobry początek otrzymaliśmy porządny materiał prezentujący bohaterkę.

Według najnowszych plotek SoulCalibur 6 jest kolejną produkcją przygotowaną na wrzesień. Przeciek włoskiego Amazonu powinien wkrótce zostać potwierdzony, ponieważ wydawca nie ma już wiele czasu na promocję tytułu.

Soulcalibur 6 kolejnym hitem na wrzesień? Włosi podają datę premiery

Dzisiaj Japończycy potwierdzili do produkcji wojowniczkę z Kraju Kwitnącej Wiśni. Taki trafiła do pierwszej odsłony serii i aktualnie może pochwalić się siedmioma występami – bohaterka nie była dostępna w Soulcalibur 5 i była częścią jednego z dodatków w Soulcalibur: Lost Swords.

Japonka poluje na demony i jest najpotężniejszym członkiem klanu ninja Fu-Ma, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu Soul Edge – wojownicy muszą zniszczyć tajemniczy artefakt.

Jej powrót do Soulcalibur 6 to na pewno świetna wiadomość, ponieważ niektórzy mogli się obawiać, że Project Soul będzie kontynuował eksperyment z Natsu, czyli młodą uczennicą Taki, która trafiła do Soulcalibur 5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: