Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2018 14:05
Soulcalibur 6 kolejnym hitem na wrzesień? Włosi podają datę premiery
644V

Soulcalibur 6 kolejnym hitem na wrzesień? Włosi podają datę premiery

Bandai Namco również ucieknie ze swoim wielkim hitem przed Red Dead Redemption 2? Według najnowszych przecieków, Soulcalibur 6 to kolejna produkcja, która zadebiutuje w totalnie zatłoczonym wrześniu.

Soulcalibur 6 to jedna z najmocniejszych produkcji wydawanych przez Bandai Namco w 2018 roku. Wydawca musi dobrze zaplanować premierę, jednak wiele na to wskazuje, że bijatyka Project Soul to kolejna gra, która będzie uciekać przed produkcją Rockstar.

Soulcalibur 6 z Siegfriedem. Zwiastun pokazuje uznanego wojownika

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale włoski Amazon zbiera zamówienia na Soulcalibur 6 w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste – zdaniem pracowników sklepu produkcja trafi do graczy już 27 września.

Jeśli ta wiadomość ma zostać potwierdzona, to konkrety powinniśmy poznać już wkrótce – w końcu wydawca musi wystartować z ostateczną fazą promocji i przedstawi szczegóły dotyczące trybów, czy też pełną listę postaci.

Gra Japończyków może okazać się kolejnym tytułem, który trafi do graczy we wrześniu. Aktualnie w tym miesiącu zagramy w:

  • 04.09 - Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
  • 07.09 - Spider-Man
  • 14.09 - Shadow of the Tomb Raider
  • 21.09 - Spyro Reignited Trilogy
  • 27.09 - Soulcalibur 6?

Soulcalibur 6 plotka data premiery

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bandai Namco data premiery plotka Project Soul Soulcalibur VI