Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2018 17:30
Dark Souls Remastered. Beta na PlayStation 4 i Xbox One w szczegółach
1088V

Dark Souls Remastered. Beta na PlayStation 4 i Xbox One w szczegółach

Bandai Namco przedstawiło kompletne informacje dotyczące testów Dark Souls Remastered. Gracze mogą szykować się na rozgrywkę, która odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Aktualnie pobierzemy pliki.

Japończycy w dniu zapowiedzi potwierdzili chęć zorganizowania testów sprawdzających serwery, jednak dopiero dzisiaj Bandai Namco potwierdziło ostateczne informacje dotyczące zabawy.

Dark Souls: Remastered na zwiastunie. Zniżka dla niektórych graczy

W becie Dark Souls Remastered mogą wziąć udział wszyscy gracze za darmo, jednak nie otrzymamy w tym wypadku pełnej swobody, ponieważ wydarzenie będzie odbywać się w dniach od 11 do 12 maja, a serwery zostaną włączone od 7 do 10 czasu japońskiego – jeśli dobrze liczę, to w naszym przypadku to 24:00 do 02:00.

Sytuacje może jednak ratować fakt, że wydawca powinien przewidzieć problem ze strefą czasową i zaoferować rywalizację dla Europejczyków oraz Amerykanów w innych godzinach. Mimo wszystko klient bety pobierzemy już dzisiaj z PlayStation Store oraz Xbox Store, jednak deweloperzy nie potwierdzają jaki procent zawartości zostanie oddany do zainteresowanych graczy.

Dark Souls Remastered w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste jest tworzone przez polski QLOC. Premiera odbędzie się 25 maja – jedynie wersja na Nintendo Switch zadebiutuje w późniejszym terminie. Autorzy portu potrzebują dodatkowego czasu na dopracowanie kodu.

Tagi: Bandai Namco beta Dark Souls Remastered QLOC