Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2018 16:49
Dark Souls: Remastered na zwiastunie. Zniżka dla niektórych graczy
1235V

Dark Souls: Remastered na zwiastunie. Zniżka dla niektórych graczy

Za miesiąc odbędzie się premiera Dark Souls: Remastered w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, więc z tej okazji sklepy internetowe rozpoczęły zbieranie zamówień. Bandai Namco zachęca graczy do kliknięcia „kup teraz” za pomocą zwiastuna i jednocześnie oferuje 50% zniżkę dla niektórych klientów.

Dark Souls: Remastered miał pierwotnie zadebiutować 25 maja na czterech platformach, ale edycja na Nintendo Switch została opóźniona. Aktualnie nie poznaliśmy konkretów, jednak Bandai Namco obiecuje, że dodatkowy czas pozwoli dopracować produkcję na japońskiej konsoli.  

Dark Souls Remastered na Nintendo Switch opóźnione

Tytuł właśnie ląduje w cyfrowych sklepach. Dark Souls: Remastered w wersji na Xboksa One zostało wycenione na 169,99 zł i pewnie podobną kwotę zobaczymy na PlayStation Store. Z ciekawej opcji skorzystają posiadacze Dark Souls: Prepare to Die Edition – jeśli posiadacie tę wersję, to możecie nabyć pozycję z 50% zniżką na Steam.

Warto przypomnieć, że wydawca informował o tym rabacie już w dniu zapowiedzi Dark Souls: Remastered, ale dość prędko firma usunęła wszystkie informacje i nawet wysłała wiadomość o „braku specjalnego rabatu”… Jak widać plany zostały zmienione.

Jednocześnie warto nadmienić, że Dark Souls: Prepare to Die Edition w dniu 9 maja zniknie ze Steam – jeśli posiadacie tę edycję, to bez problemu będziecie mogli w nią zagrać, jednak nowi klienci otrzymają możliwość kupienia wyłącznie Dark Souls: Remastered.

Na deser zerknijcie na najnowszy zwiastun.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dark Souls Remastered QLOC zwiastun