Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2018 17:00
Trzynaście powodów 2 od Netflix na kapitalnym zwiastunie. Premiera w maju
1145V

Trzynaście powodów 2 od Netflix na kapitalnym zwiastunie. Premiera w maju

Netflix zaskoczył w nocy publikując nowy zwiastun drugiego sezonu Trzynaście powodów. Platforma nie tylko zaskoczyła realizacją materiału, ale również datą premiery, ponieważ drugą opowieść poznamy już wkrótce.

Trzynaście powodów to jedna z niespodzianek platformy Netflix. Pierwszy sezon zadebiutował 31 marca 2017 roku i przedstawił intrygującą opowieść o uczennicy szkoły średniej, która popełniła samobójstwo.

Netflix maj 2018. The Rain, Ładunek, Ibiza, Drodzy Biali i więcej

Historia została dobrze przyjęta przez krytyków oraz widzów, więc Netflix dość prędko zdecydował się rozszerzyć historię. Dzisiaj mogę potwierdzić, że Trzynaście powodów 2 trafi na platformę już 18 maja.

Jednocześnie twórcy zdecydowali się kontynuować historię Hannah i przedstawią konsekwencję jej śmierci:

„Droga do normalności jest skomplikowana, a rany dopiero zaczynają się goić. Szkoła Liberty High szykuje się do procesu sądowego, ktoś jednak zrobi wszystko, żeby prawda o śmierci Hannah nie wyszła na jaw. Seria przerażających zdjęć polaroidowych prowadzi Claya i jego rówieśników na trop straszliwej tajemnicy i spisku mającego ją zatuszować.”

Netflix zachęca również do odwiedzenia witryny 13ReasonsWhy.Info, gdzie zostały opublikowane  kolejne materiały – warto tutaj wspomnieć o między innymi zaktualizowanym przewodniku po odcinkach, który ułatwi rodzicom i nastolatkom rozmowy na trudne tematy oraz cykl filmów, w których aktorzy wypowiadają się na temat kwestii poruszanych w serialu (znęcania się, molestowania seksualnego, uzależnienia od narkotyków). Dodatkowe informacje dotyczące serialu znajdziecie tutaj

A teraz zachęcam do spojrzenia na zwiastun, bo osoby odpowiedzialne za trailer wykonały kawał dobrej roboty:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: