Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2018 20:50
Onrush. Gameplay pokazuje dynamiczne zmagania
658V

Onrush. Gameplay pokazuje dynamiczne zmagania

Twórcy Onrush zaprosili widzów na specjalny live-stream, podczas którego prezentowano fragment tytułu. Zapis trafił już do Sieci, więc możemy spojrzeć na czysty gameplay z nowego tytułu Codemasters.

Onrush to nowa produkcja „Mistrzów Kodów”, a dokładnie ekipy odpowiedzialnej za Drivecluba. Twórcy dołączyli do brytyjskiego studia i teraz pod marką Codemasters będą rozwijać nowe wyścigi.

Gramy w nową grę twórców Driveclub - playtest Onrush w najnowszym PSX Extreme!

Dynamiczna akcja przypominająca Motorstorma oraz Burnouta w nowych szatach z nietypowymi trybami – te słowa chyba najlepiej przedstawiają Onrush. Twórcy postanowili ponownie pokazać dwa warianty zabawy, które zupełnie nie przypominają typowych wyścigów.

Podczas niektórych zmagań należy wykorzystywać turbo, innym razem przejeżdżać przez specjalne tunele, a to dopiero początek atrakcji. W dniu premiery otrzymamy cztery tryby, które znacząco różnią się od znanych nam przedstawicieli gatunku.

Czy taka zabawa ma szansę na sukces? Mam szczerą nadzieję, że tak. Codemasters zaufało twórcom z Evolution Studios, którzy zaoferowali im nie tylko swoją pomoc, ale również projekt. „Mistrzowie Kodu” uwierzyli w Onrush, gdy Sony postanowiło zamknąć zespół.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters gameplay onrush