Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 16:29
Soulcalibur 6 z Siegfriedem. Zwiastun pokazuje uznanego wojownika
597V

Soulcalibur 6 z Siegfriedem. Zwiastun pokazuje uznanego wojownika

Bandai Namco rozkręca się z prezentowaniem kolejnych postaci z Soulcalibur 6. Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na Siegfrieda, który chętnie obija przeciwników za pomocą swojego ogromnego miecza.

Sympatycy Siegfrieda mogą siadać wygodnie, założyć słuchawki na głowę i ekscytować się atakami ulubieńca. Bohater jak zawsze korzysta z wielkiego miecza, którym chętnie wybija w powietrze przeciwników lub wrzuca ich w powietrze.

Wiedźmin Geralt w Soulcalibur 6. Prezentacja wojownika

Siegfried to ikona Soulcalibura. Wojownik pojawił się w pierwszej odsłonie i aktualnie ośmiokrotnie okładał rywali w kolejnych częściach serii. Mężczyzna korzysta z zweihänder, czyli niemieckiego, dwuręcznego miecza, który był wykorzystywany w XVI wieku.

Wszyscy sympatycy bijatyk doskonale znają tego bohatera oraz jego oręż, ponieważ Japończycy chętnie pokazują Siegfrieda na kolejnych zwiastunach. Dzisiejszy materiał pozwala spojrzeć na jego ruchy w najnowszej części.

I jak? Dla mnie bomba. Jestem wiernym wyznawcą jednego z głównych bohaterów Soulcalibura. Siegfried towarzyszy mi od pierwszej odsłony i w sumie zawsze jest to mój pierwszy wybór… W „Szóstce” nie będzie inaczej. Mam tylko nadzieję, że heros odegra istotną rolę w przygotowanej przeze Project Soul historii.

Źródło: YouTube.com

Tagi: