Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 20:18
God Eater 3 oficjalnie zmierza na Zachód. Zwiastun prezentuje walkę z bestiami
520V

God Eater 3 oficjalnie zmierza na Zachód. Zwiastun prezentuje walkę z bestiami

O powstawaniu God Eater 3 wiemy od pewnego czasu, a dzisiaj możemy potwierdzić, że Bandai Namco z radością zaserwuje tę przyjemność również graczom na Zachodzie. Firma zadbała o zwiastun z angielskimi napisami.

Japończycy przygotowują dla fanów umierania jeszcze jedno mięsko. Bandai Namco zaprezentowało zwiastun God Eater 3, który potwierdza premierę gry na Zachodzie. Z tytułem zapoznamy się na dwóch platformach.

God Eater 3. Wielkie RPG trafi na PlayStation 4 oraz PC

God Eater 3 pod względem rozgrywki zapewne nie zrewolucjonizuje serii. Gracze mogą szykować się na kolejne walki z jeszcze większymi bestiami, a całość będzie pewnie działać i wyglądać lepiej względem poprzedniej odsłony.

Twórcy dopracowują koncepcję, nad którą od  2010 roku pracowało studio Shift. Twórcy nie mogą teraz rozwijać trzeciej odsłony, ponieważ zostali oddelegowani do Code Vein, czyli jednej z ciekawszych „kopii” koncepcji znanej z Dark Souls.

Aktualnie niestety nie poznaliśmy dat premier God Eater 3 oraz Code Vein, ale obie pozycje mają trafić do graczy w 2018 roku. Bandai Namco na pewno zadba o odpowiednie rozlokowanie premier – w końcu tytuły powinny debiutować w podobnym czasie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco gameplay God Eater 3 PROJECT G.E. trailer zwiastun