Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.04.2018 08:42
Kratos pozazdrościł Geraltowi i też otrzyma figurkę Nendoroid
1409V

Kratos pozazdrościł Geraltowi i też otrzyma figurkę Nendoroid

Geralt już we wrześniu dorobi się chyba najbardziej komicznej figurki, jaką można sobie wymarzyć. Chodzi o dzieło Nendoroid, czyli "chibi-Wiedźmina". Okazuje się, że japońska firma przygotowała również zminiaturyzowaną wersję Kratosa.

Po głównym bohaterze Wiedźmina, pora by Kratos z God of War zabrylował w mangowym stylu. Japońska firma Good Smile właśnie ujawniła, że wprowadzi na rynek w październiku figurkę Kratosa z serii Nendoroid.

Nendoroid. Zabawna reklama z dwoma Geraltami

Czym wyróżnia się ten przedmiot? W przypadku figurek Nendoroid możemy mówić o pewnych możliwościach "konfiguracji" postaci. Do zestawu z Kratosem dołączane są dwa wyrazy twarzy (krzyk i stoickie spojrzenie) oraz topór bojowy i tarcza. Można te elementy demontować, umieszczać w dłoniach bohatera, albo na plecach.

Figurka mierząca 10 cm i wyceniona na ok. 45 dolarów, trafi do sprzedaży w październiku 2018 r. Zamówienia przedpremierowe można składać poprzez sklep GoodSmile w tym miejscu.

Ciekawe czy Kratos w takiej zminiaturyzowanej wersji dorobi się równie świetnej reklamy, jak Geralt? Materiał wideo dotyczący wiedźmińskiej figurki Nendoroid to jeden z bardziej sympatycznych marketingowych tworów ostatnich miesięcy.

Tagi: figurka figurki humor kratos Nendoroid