Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2018 16:58
Xbox Game Pass na maj z PES 2018! To 2 mocna gra w miesiącu
2316V

Xbox Game Pass na maj z PES 2018! To 2 mocna gra w miesiącu

Microsoft szaleje. Po naprawdę dobrym Games with Gold, właśnie otrzymaliśmy wstępną informację dotyczącą oferty Xbox Game Pass. Gracze mogą szykować się na strzelenie wielu pięknych bramek w Pro Evolution Soccer 2018.

W sobotę poznaliśmy produkcje dostępne w abonamencie Xbox Live Gold. Gracze w maju zagrają w między innymi Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz Vanquish, ale to nie koniec pozytywnych informacji.  

Games with Gold maj 2018 z fantastyczną ofertą!

Posiadacze Xboksów One nie będą również narzekać na Xbox Game Pass, ponieważ Microsoft właśnie potwierdził, że jednym z tytułów będzie Pro Evolution Soccer 2018. Piłka nożna Konami zadebiutowała na rynku 12 września ubiegłego roku i zgarnęła oceny na poziomie 81-83%.

Nie możemy jednocześnie zapomnieć, że do oferty Microsoftu trafi również State of Decay 2 – gra ma premierę 22 maja i jednocześnie trafi na półki sklepowe oraz do Xbox Game Pass.

Pozostałe tytuły z oferty poznamy dopiero jutro, jednak mogę śmiało przypuszczać, że wielu graczy zdecyduje się w maju wykupić Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass. Będzie to naprawdę dobry miesiąc do zainwestowania w obie usługi.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft pes 2018 Pro Evolution Soccer 2018 Xbox Game Pass