Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2018 16:03
Dark Souls Remastered na Nintendo Switch opóźnione
930V

Dark Souls Remastered na Nintendo Switch opóźnione

Nie mam najlepszych informacji dla graczy wyczekujących na Dark Souls Remastered w wersji na Nintendo Switch. Twórcy właśnie potwierdzili opóźnienie premiery – na szczęście edycja na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste zadebiutuje w terminie.

Po wielu latach wyczekiwania, Bandai Namco zaprezentowało Dark Souls Remastered. Tytuł zmierza oficjalnie na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste i nad poszczególnymi wersjami pracują dwa studia.

Dark Souls Remastered pod lupą ekspertów. Sporo pozytywnych zmian

Polacy z QLOC pracują nad przygotowaniem Dark Souls Remastered na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste – według wstępnych informacji, rodzima ekipa nie zawiedzie naszych oczekiwań. Niestety, edycja na Nintendo Switch jest opracowywana przez Chińczyków, którzy najwidoczniej natrafili na pewne problemy.  

Właśnie z tego powodu Dark Souls Remastered nie zadebiutuje na Nintendo Switch 25 maja. Premiera gry odbędzie się latem, ale aktualnie wydawca nie podał jakichkolwiek konkretów. Bandai Namco jest przekonane, że dodatkowy czas pozwoli na ulepszenie gry, która w dniu premiery będzie błyszczeć na małej platformie Nintendo.

Warto przypomnieć, że Dark Souls Remastered na platformie Big N był prezentowany na kilku branżowych imprezach i pod testach pojawiały się opinie o drobnych problemach z płynnością animacji.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Dark Souls Remastered Nintendo nintendo Switch opóźnienie