Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2018 16:24
PlayStation 4 z nową aktualizacją. Sony ulepsza konsolę
7768V

PlayStation 4 z nową aktualizacją. Sony ulepsza konsolę

Sony Interactive Entertainment zdecydowało się opublikować skromną aktualizację do PlayStation 4, PlayStation 4 Slim oraz PlayStation 4 Pro. Update nie wprowadza wielkich zmian i posiada dość nietypową numerację.

Japończycy powinni w niedalekiej przyszłości przedstawić dokładne informacje dotyczące nowej, dużej aktualizacji, która ponownie wprowadzi sporo zmian oraz przydatnych funkcji. Zanim jednak otrzymamy takie przyjemności, będziecie musieli pobrać najnowszy „plaster”.

H1Z1 na PlayStation 4 jako tytuł free-2-play. Otwarta beta i sporo zmian - znamy wszystkie szczegóły

Firmware 5.53-01 właśnie trafił na serwery, więc przed wieczorną sesją zostaniecie poproszeni o ściągnięcie dodatkowych danych. W tym wypadku nie możecie liczyć na wielkie zmiany – pliki zajmują odrobinę ponad 60MB.

Jest to raczej kosmetyczna zmiana naprawiająca jeden z problemów lub po prostu zajmująca się uwielbianą przez czytelników naszego portalu „stabilnością systemu”. W zasadzie sama nazwa „5.53-01” pozwala sądzić, że tym razem zespół inżynierów zajął się wyłącznie małą błahostką.

Warto pamiętać, że „5.53” trafił na serwery 12 kwietnia i aktualizacja ważyła około 450 MB, a według plotek „6.00”, która wprowadzi spory powiew świeżości w menu konsoli ma pojawić się na serwerach jeszcze w tym roku – w wakacje mogą rozpocząć się testy z zainteresowanymi użytkownikami.

Źródło: https://www.dualshockers.com/ps4-system-software-update-5-53-01-released-small-number-suggests/

Tagi: aktualizacja firmware playstation 4 playstation 4 pro playstation 4 slim Sony

Nie przegap