Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2018 20:11
Spider-Man: Homecoming 2 powróci do „normalnego życia” po Avengers: Infinity War
1917V

Spider-Man: Homecoming 2 powróci do „normalnego życia” po Avengers: Infinity War

Peter Parker otrzyma sporą rolę w nadchodzącym wielkimi krokami Avengers: Infinity War, jednak możemy mieć pewność, że bohater w swojej wielkiej opowieści powróci do unikalnego stylu znanego z Spider-Man: Homecoming.

Spider-Man: Homecoming zadebiutował 28 czerwca ubiegłego roku i zgarnął ponad 880 mln dolarów z biletów. Wielu fanów Człowieka-Pająka pokochało klimat zaproponowany przez Jona Wattsa i kontynuacja ma również podążyć tą drogą.

Recenzja filmu Avengers: Wojna bez granic

W piątek wierni fani zapoznają się z Avengers: Infinity War, jednak trzeba pamiętać, że Marvel Cinematic Universe w przeciągu następnego roku zostanie rozbudowany o kolejne produkcje. Jednym z nadciągających filmów jest Spider-Man: Homecoming 2.

W sprawie tej produkcji wypowiedział się Kevin Feige – szef Marvel Studios – który nie ukrywa, że Peter Parker odegra istotną rolę w nowej historii, a jego indywidualna opowieść rozpocznie się po zaledwie dwóch miesiącach od Avengers: Infinity War.

To właśnie z tego powodu Spider-Man odegra istotną rolę dla wydarzeń – on nadal będzie normalnym studentem, chłopakiem z niezwykłymi mocami i będzie próbował wrócić do normalności po wielkiej wojnie.

Zdaniem Feigego, Parker może reprezentować „świat jako całość”, ponieważ dość prędko po akcji z Avengers: Infinity War będzie próbował wrócić do normalności.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/04/23/spider-man-homecoming-sequel-a-return-to-normal-life-after-avengers-4

Tagi: avengers: infinity war marvel Marvel Cinematic Universe spider-man: homecoming Spider-Man: Homecoming 2