Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2018 20:49
Detroit: Become Human. Gameplay z polskiej wersji językowej - jak oceniacie aktorów?
1918V

Detroit: Become Human. Gameplay z polskiej wersji językowej - jak oceniacie aktorów?

Quantic Dream potwierdziło dzisiaj zakończenie prac nad Detroit: Become Human. Produkcja zadebiutuje już pod koniec przyszłego miesiąca i z tej okazji możemy spojrzeć na gameplay z polskiej wersji językowej.

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak informacji z Francji. Twórcy Detroit: Become Human potwierdzili wrzucenie wersji demonstracyjnej, która jutro będzie dostępna na polskim PlayStation Store, a jednocześnie studio oficjalnie zakończyło główne prace nad grą.

Detroit: Become Human w złocie! Gameplay wygląda świetnie

Deweloperzy mają teraz miesiąc na ostatnie szlify. Ten czas zapewne zostanie wykorzystany na przygotowanie łatki premierowej, dzięki której zostaną poprawione ostatnie elementy gry. Nasze dokładne wrażenia z ponad trzygodzinnego fragmentu rozgrywki znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme.

Dzisiaj natomiast zapraszam na pokaz polskiej wersji językowej – Sony ponownie oferuje pełną lokalizację, więc bez problemu fani dubbingu posłuchają rodzimych głosów.

Z czystej ciekawości – korzystacie z dubbingów w produkcjach wydawanych przez Sony? Ja zazwyczaj przy pierwszym podejściu gram po polsku, ale zawsze przez przynajmniej fragment słucham również angielskich aktorów. Przy drugim przechodzeniu historii decyduje się już wyłącznie na „oryginał”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Detroit: Become Human gameplay playstation 4 quantic dream Sony