Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2018 16:06
Detroit: Become Human w złocie! Gameplay wygląda świetnie
2551V

Detroit: Become Human w złocie! Gameplay wygląda świetnie

PlayStation Polska zorganizowało specjalny pokaz Detroit: Become Human, na którym mogliśmy się zagrać w dłuższy fragment francuskiej produkcji. Wkrótce poznacie się z naszymi wrażeniami, a teraz zobaczcie nowe materiały z gry oraz zerknijcie na zdjęcia z pokazu.

Detroit: Become Human to produkcja na wyłączność w katalogu Sony. Tytuł jest przygotowywany przez Quantic Dream, czyli autorów takich produkcji jak Fahrenheit, Heavy Rain, czy też Beyond: Dwie dusze.

PSX Extreme 249 w sprzedaży od środy 25 kwietnia

Na pokazie zapoznaliśmy się z dłuższym fragmentem rozgrywki, który pozwolił wcielić się w trzech bohaterów – Markus, Connor oraz Kara. Już teraz mogę wspomnieć, że postacie charakteryzują się w pełni różnorodnym gameplayem, przedstawiają wydarzenia z innej perspektywy, a autorzy zadbali nawet o inny podkład muzyczny, za pomocą którego budowana jest atmosfera.

W 249 numerze PSX Extreme znajdziecie dokładną relację z wydarzenia – Roger pojawił się na imprezie, gdzie miał okazję przez ponad trzy godziny ogrywać tytuł. Nie będę zdradzał za wiele, ale naczelny po powrocie z pokazu przez dobre 25 minut zdawał mi relację przez telefon i… Jest dobrze!

Teraz możecie spojrzeć na zdjęcia z pokazu oraz oczywiście świeży gameplay. Tytuł Francuzów może okazać się kolejnym hitem – Sony wciąż zbiera pochwały za God of War, a już 25 maja odbędzie się debiut Detroit: Become Human.

Możemy jednocześnie potwierdzić, że Francuzi zakończyli wszystkie prace nad grą, więc nie musicie się obawiać o jakiekolwiek opóźnienie premiery.

Tagi: