Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2018 14:45
Tekken 6 Hybrid oraz Tekken Tag Tournament 2 Hybrid na Xbox One. Znamy datę premiery i dobre ceny
1589V

Tekken 6 Hybrid oraz Tekken Tag Tournament 2 Hybrid na Xbox One. Znamy datę premiery i dobre ceny

Bandai Namco zdecydował się na przygotowanie specjalnych wersji dwóch cenionych odsłon Tekkena. Produkcje z podtytułem „Hybrid” trafią na Xboksa One i zainteresowani już mogą szykować gotówkę na te przyjemności.

Tekken 6 oraz Tekken Tag Tournament 2 trafiły w kolejno w 2009 i 2012 roku na konsole poprzedniej generacji. Japoński Bandai Namco nie zdecydował się na pełne przerzucenie produkcji na PlayStation 4 i Xboksa One, ale gry są dostępne na konsoli Microsoftu.

Tekken 7 z Noctisem. Data premiery i zwiastun

Amerykanie oferują kapitalną Wsteczną Kompatybilność i sytuację wykorzystali Japończycy. Tekken 6 Hybrid oraz Tekken Tag Tournament 2 Hybrid trafią do sprzedaży już 8 maja i obie produkcje kupimy w pudełkach za zaledwie 69,90 zł za sztukę.

Informacjami podzielił się właśnie polski wydawca – firma CENEGA – który zachęca do zainteresowania się tymi kapitalnymi bijatykami. W tym wypadku nie możecie liczyć na pełne odświeżenie, ale jak wiadomo obie gry działają płynnie na Xboksie One X i teraz możecie je kupić w pudełkach.

Warto zaznaczyć, że  Tekken 6 Hybrid oraz Tekken Tag Tournament 2 Hybrid można jednocześnie włączyć na Xboksie 360 i Xboksie One, czyli w pudełkach choć pojawią się wersje z poprzedniej generacji, to jednak można je bez problemu włączyć na nowszym sprzęcie. Standardowo po wrzuceniu nośnika do Xboksa One, pliki z grą zostaną pobrane na Wasze konsole.

Zainteresowani? ;)

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bandai Namco tekken 6 Tekken Tag Tournament 2 xbox one