Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2018 14:38
Tekken 7 z Noctisem. Data premiery i zwiastun
928V

Tekken 7 z Noctisem. Data premiery i zwiastun

Jeszcze w marcu Tekken 7 zostanie wzbogacone o kolejnego wojownika. Noctis Lucis Caelum zawita do bijatyki Bandai Namco i z tej okazji oglądamy zwiastun pełen efektownych ciosów. Znamy również datę premiery postaci.

Tekken 7 trafił na rynek 2 czerwca i do końca roku Bandai Namco potwierdziło sprzedaż 3 mln egzemplarzy produkcji. To bardzo dobry wynik jak dla bijatyki, więc Japończycy chętnie rozwijają swoje dzieło.

Fighting Games Challenge. Turniej Tekken 7 w Łodzi

Już w listopadzie otrzymaliśmy zapowiedź gościnnego występu Noctisa w Tekken 7, a teraz możemy potwierdzić ostateczne konkrety – wojownik z Final Fantasy XV będzie dostępny od 20 marca i jest on częścią trzeciego zestawu DLC.

Na opublikowanym materiale zobaczycie sporo ruchów bohatera, który w Tekken 7 nie będzie chłopcem do bicia – fighter wykorzysta między innymi swój miecz, a zainteresowani otrzymają również serię strojów… Ubranie zatytułowane „Chobo-Mog Style” wygląda naprawdę… Ciekawie.

Teraz pozostaje czekać na kolejne ruchy Bandai Namco – trudno wyobrazić sobie, by Japończycy zdecydowali się nie rozwijać gry kolejnymi rozszerzeniami, jednak aktualnie poznaliśmy plany na wyłącznie trzy pakiety DLC. Może na nadciągającym E3 zerkniemy na konkretny materiał zapowiadający kolejne postacie?

Źródło: YouTube.com

Tagi: