Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2018 14:02
Wiedźmin: Edycja Rozszerzona + karty do Gwinta za darmo
2524V

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona + karty do Gwinta za darmo

Dobra wiadomość dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z pierwszym Wiedźminem. Gra CD Projekt RED została udostępniona za darmo i jednocześnie zainteresowani otrzymają karty do Gwinta.

Wiedźmin trafił na rynek w 2007 roku, ale po roku CD Projekt RED przygotował Edycję Rozszerzoną, która zawiera liczne usprawnienia. Gra w obu wersjach trafiła wyłącznie na komputery osobiste i niestety nigdy nie została przeniesiona na konsole.

Wiedźmin od Netflix. Znamy liczbę odcinków 1 sezonu

GOG.com zdecydował się zaoferować Wiedźmina w Edycji Rozszerzonej za darmo… A w zasadzie zainteresowani otrzymają darmową beczkę do Gwinta, natomiast opowieść Geralta jest „dodatkiem”. Jeśli macie ochotę na darmową produkcję, wystarczy kliknąć w ten odnośnik i zapisać się do newslettera. W następnym kroku otrzymacie możliwość przejścia do sklepu, gdzie dodacie za darmo Wiedźmina do biblioteki.

Gra pewnie już nigdy nie trafi na konsole, a nie wymaga wyjątkowo mocnego sprzętu, więc na pewno warto zapoznać się z tą historią. Dla przypomnienia, Edycja Rozszerzona charakteryzuje się następującymi elementami:  

  • Poprawione dialogi i scenki przerywnikowe - ponad 5000 ponownie nagranych linijek nadają grze więcej spójności, a 200 nowych gestów podczas scenek przerywnikowych czynią animacje postaci jeszcze bardziej naturalnymi.
  • Ulepszony Ekwipunek - nowy system ekwipunku sprawia, że zarządzanie przedmiotami jest dziecinnie łatwe, również dzięki zastosowaniu nowych metod sortowania przedmiotów i składników alchemicznych.
  • Usprawnienia techniczne - większa stabilność gry, skrócony czas ładowania, lepsze reakcje postaci podczas walki, szybsze ładowanie ekranu ekwipunku, opcja włączania i wyłączania autozapisu i wiele, wiele więcej.
  • Większa różnorodność postaci - aby dodać grze więcej różnorodności, rozszerzona wersja gry wprowadza specjalny system, który losuje wygląd napotkanych postaci spośród dziesiątek dostępnych w grze modeli.
  • Dodatkowe materiały (w wersji cyfrowej): Interaktywny komiks, Edytor Przygód D'jinni, dwie nowe przygody oferujące ponad 5 godzin zabawy, ścieżka dźwiękowa gry, materiały wideo z procesu tworzenia gry, oficjalny poradnik oraz dwie mapy świata przedstawionego w grze.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/wiedzmin-edycja-rozszerzona-na-goga-za-darmo-2/

Tagi: CD Projekt RED gog.com Wiedźmin za darmo