Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2018 15:34
Film The Division wyreżyserowany przez twórcę Deadpool 2 i John Wick
610V

Film The Division wyreżyserowany przez twórcę Deadpool 2 i John Wick

Francuska korporacja nie oszczędza na film w uniwersum The Division. Firma zatrudniła znanego i cenionego reżysera, który powinien w odpowiedni sposób zaprezentować zniszczony świat po epidemii wirusa.

Ubisoft już w ubiegłym roku kompletował ekipę do ekranizacji uniwersum The Division. W głównych rolach wystąpią Jake Gyllenhaal ("Labirynt", "Pojutrze", "Kod nieśmiertelności", "Tajemnice Brokeback Mountain", "Donnie Darko", "Do utraty sił", "Life") oraz Jessica Chastain ("Interstellar", "Marsjanin", "Mama", "Wróg numer jeden", "X-Men: Dark Pheonix", "Gra o wszystko").

The Division 2 oficjalnie!

W nocy Ubisoft potwierdził kolejną osobę zaangażowaną w produkcję – reżyserem filmu został David Leitch, który przygotował „John Wick”, „Atomic Blonde”, „Deadpool 2”, a właśnie pracuje nad „Hobbs and Shaw”. Produkcja tego ostatniego zakończy się w 2018 roku i dzięki temu Amerykanin będzie mógł od 2019 roku pracować nad The Division.

Aktualnie nie znamy scenarzysty – wcześniej Ubisoft potwierdził, że to Stephen Gaghan („Traffic”, „Syriana”, „Nowojorscy gliniarze”, „Regulamin zabijania”, „Spustoszenie”) zasiądzie na stołku reżysera i przygotuje skrypt. The Division powstanie oczywiście w Ubisoft Motion Pictures, które zajmuje się również filmami w świecie Splinter Cella, Watch Dogs, Far Cry, Assassin’s Creed, czy też Rabbidsów.

Dodatkowe szczegóły dotyczące ekranizacji powinny zostać ujawnione na tegorocznym E3 – Francuzi potwierdzili, że to właśnie na tym wydarzeniu zostanie ujawniony The Division 2.

Źródło: https://wccftech.com/the-division-movie-david-leitch-deadpool/

Tagi: david leitch film the division the division 2 Tom Clancy's The Division Tom Clancy's The Division 2