Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2018 16:34
The Division 2 oficjalnie! Wyciek przed oficjalną prezentacją
4645V

The Division 2 oficjalnie! Wyciek przed oficjalną prezentacją

Niemiecki oddział Ubisoftu zgarnia dzisiaj czerwoną kartkę. Przed samą prezentacją, Niemcy opublikowali konkretne informacje o The Division 2! Poznajcie szczegóły dotyczące gry.

Tom Clancy's The Division trafił na rynek w 2016 roku, ale w zasadzie od dnia prezentacji wiedzieliśmy, że gra będzie kontynuowana w kolejnych latach. Dzisiaj możemy potwierdzić, że Tom Clancy's The Division 2 nadciąga i zostanie szeroko zaprezentowany na E3 2018.

Tom Clancy's The Division - recenzja gry

O godzinie 17:10 odbędzie się pierwsza prezentacja Tom Clancy's The Division 2. Nie możecie liczyć na wielogodzinną prezentację, ale na pewno Francuzi przedstawią przynajmniej… Grafikę, którą zobaczycie powyżej. Mogę śmiało obstawiać krótką zajawkę.

„Kiedy jednak wydaliśmy naszą grę w 2016 roku, było dla nas jasne, że będzie to pierwszy rozdział znacznie większej sagi, więc z przyjemnością powiemy Wam więcej na temat naszych planów dotyczących The Division Universe”

Te słowa pojawiły się w notce prasowej, w której następnie czytamy, że Tom Clancy's The Division 2 jest rozwijany przez Massive Entertainment i twórcy korzystają z pomocy Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest oraz Ubisoft Shanghai.

Produkcja działa na „zaktualizowanej wersji  Snowdrop Engine”, co pomoże deweloperom zrealizować ambicje związane z tym tytułem. Twórcy za pomocą Tom Clancy's The Division 2 zamierzają zaprezentować całe swoje doświadczenie, które zebrali podczas dwuletniego rozwoju pierwszej odsłony.

Tom Clancy's The Division otrzyma jeszcze dwie aktualizacje – gracze mogą liczyć na zupełnie nowy poziom trudności oraz patch dla Xboksa One X. W czerwcu na serwerach pierwszej odsłony pojawi się „Coat of Arms”, dzięki któremu odblokujemy zawartość do Tom Clancy's The Division 2.

Prezentacja odbędzie podczas audycji live-stream:

[Aktualizacja #1]

  • Ubisoft potwierdził – gra powstaje, ale… Do E3 2018 nie usłyszymy o produkcji.

Tagi: