Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.04.2018 08:21
God of War. Tryb fotograficzny w akcji. Łzy reżysera gry
2783V

God of War. Tryb fotograficzny w akcji. Łzy reżysera gry

God of War to nie tylko patos, męstwo i epickie batalie. W grze można zaaranżować komiczne scenki. Wszystko dzięki trybowi fotograficznemu.

Kratos potrafi się uśmiechać. Santa Monica Studio i Sony przygotowały oficjalny livestream, w trakcie którego zademonstrowano ogromne możliwości trybu fotograficznego z God of War.

Poradnik do God of War

Jak widać możliwości "zamrożenia" każdej scenki z gry i np. zmieniania pory dnia/nocy są praktycznie nieograniczone. Więcej! - podobnie jak w Horizon: Zero Dawn możemy wybierać grymasy bohaterów - np. uśmiech czy smutek. Radosne selfie z Kratosem? Dziubek do obiektywu? To wszystko możliwe. Podobnie sprawy się mają z Atreusem, synem sławnego wojownika.

Na deser mam dla was filmik z reakcjami Cory'ego Barloga na pierwsze oceny wlepiane God of War w recenzjach. Pomimo świadomości, że przez 5 lat zespół Barloga wykonał świetną robotę, deweloper i tak był bardzo zestresowany tym, jak krytycy odbiorą jego dzieło. Można tu podejrzeć, co każdy twórca gier przeżywa w momencie, gdy owoc sporego kawałka jego życia trafia na rynek. Ciekawa rzecz.

Oczywiście wiemy już, że obawy Barloga były nieuzasadnione. God of War jest najwyżej ocenianym exclusivem dostępnym na PS4 wg Metacritic.


 

Tagi: god of war recenzje Santa Monica Studio