Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 21:00
Battlezone: Gold Edition zapowiedziany. Gra nie wymaga VR
704V

Battlezone: Gold Edition zapowiedziany. Gra nie wymaga VR

Rebellion postanowił w końcu zaoferować Battlezone graczom na wielu platformach. Tytuł trafi nie tylko na PlayStation 4 i PC, więc gra pozwoli na rozgrywkę bez gogli do wirtualnej rzeczywistości. Nowa wersja otrzymała konkretny zwiastun.

Battlezone: Gold Edition to wypasione wydanie gry akcji, która pierwotnie zadebiutowała w październiku 2016 roku. Za produkcję – identycznie jak za pierwowzór – odpowiada studio Rebellion.

NBA Playgrounds 2 nadciąga. Zwiastun pokazuje nową wersję

1 maja odbędzie się premiera Battlezone: Gold Edition. Gra jednocześnie wskoczy na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch i komputery osobiste. W pakiecie znajdą się wszystkie DLC, czyli gracze otrzymają dostęp do skinów, czy też kolejnych maszyn.

Twórcy ze względu na wrzucenie gry na Xboksa One i Nintendo Switch musieli zrezygnować z przymusu korzystania z gogli VR, ale bez problemu podczas sieciowych starć jednocześnie mogą walczyć ze sobą posiadacze VR i fani standardowej rozgrywki. Jest to i tak „skromny dodatek”, bo aktualnie studio nie potwierdziło wsparcia cross-platformowych zmagań.

Ta wersja zostanie również rozbudowana o klasyczny tryb, w którym rozgrywka jest stylizowana na Battlezone z 1980 roku. Aktualnie nie poznaliśmy ceny „Złotej Edycji”.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Battlezone battlezone: gold edition Rebellion zapowiedź