Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 14:57
Deadpool 2 na ostatecznym zwiastunie. Szykuje się gruba akcja!
1392V

Deadpool 2 na ostatecznym zwiastunie. Szykuje się gruba akcja!

20th Century Fox ma dla sporą niespodziankę. Wytwórnia opublikowała ostateczny zwiastun Deadpool 2, który powinien zainteresować naszych czytelników. Materiał wprowadza w historię, przedstawia bohaterów oraz pozwala spojrzeć na kilka nowych scen.

Już 18 maja odbędzie się premiera Deadpool 2. Najnowszy film Davida Leitcha zapowiada się świetnie, więc sympatycy tego uniwersum mogą szykować się na prawdziwe show.

Deadpool na różowo. Bohater przekazuje ważną wiadomość

Reżyser miał wcześniej okazję tworzyć „John Wick” oraz „Atomic Blonde” i obie produkcje zostały docenione przez widzów oraz krytyków. Czy tak będzie z drugą opowieścią Wade Wilsona? Mam szczerą nadzieję, że tak, bo z wielką przyjemnością chciałbym zobaczyć kolejny opowieści tej postaci na dużym ekranie.

„Ostateczny zwiastun” pokazuje wiele. 20th Century Fox pozwala zapoznać się ze wstępem do historii, a jednocześnie oglądamy casting, na którym Deadpool zbiera ekipę. Oczywiście nie brakuje również spotkania z Nathanem Summersem – Cable prezentuje się naprawdę dobrze w tej historii.

W listopadzie 2016 roku wytwórnia potwierdziła chęć przygotowania Deadpool 3, jednak aktualnie nie wiemy za wiele o tej produkcji – w pierwszej informacji dowiedzieliśmy się, że David Leitch nie wskoczy na stołek reżysera.

Tagi: deadpool 2 trailer zwiastun