Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 15:32
PUBG za darmo na Xbox One. Weekendowa promocja
888V

PUBG za darmo na Xbox One. Weekendowa promocja

Microsoft zaprasza do wielkiego testowania PlayerUnknown's Battlegrounds. Tytuł jest właśnie dostępny za darmo i można go sprawdzać na Xboksie One, Xboksie One S i Xboksie One X. Bezpłatne przyjemności trwają przez cały weekend.

O tej promocji informowałem naszych czytelników już kilka dni temu, ale darmowe weekend z PlayerUnknown's Battlegrounds właśnie wystartował. Zainteresowani muszą wskoczyć do sklepu Microsoftu i pobrać pełną wersję gry.

PUBG na Xbox One wkrótce otrzyma nową mapę

Jest to naprawdę dobry moment na zapoznanie się z PlayerUnknown's Battlegrounds. Gra została już ulepszona względem premiery w programie Xbox Game Preview i działa od tego czasu znacznie lepiej.

PUBG w sklepie Microsoftu (edycja na Xboksa One) kosztuje 129,99 zł, ale bez problemu znajdziecie tytuł u zaufanych sprzedawców za około 89 zł . Nie jest to spory wydatek, jednak ze względu na bardzo specyficzny charakter rozgrywki, warto grę sprawdzić przed kliknięciem „Kup teraz”.

Według sklepu Amerykanów, PUBG waży zaledwie 5,95GB, ale nie jestem pewien, czy jest to cała produkcja ze wszystkimi aktualizacjami… Znajdą się chętni na testy?

Źródło: Twitter.com

Tagi: PlayerUnknown's Battlegrounds pubg xbox one za darmo