Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2018 20:43
PUBG na Xbox One wkrótce otrzyma nową mapę
557V

PUBG na Xbox One wkrótce otrzyma nową mapę

Jeśli wciąż czerpiecie satysfakcję z ubijania rywali w PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xboksie One, to możecie ładować kontrolery na nową mapę. Twórcy kończą pracę nad konsolowym wydaniem Miramary. Pustynna lokacja jest już od wielu miesięcy dostępna na PC.

PUBG na Xboksie One oferuje aktualnie wyłącznie jedną mapę. Twórcy oczywiście pracują nad rozwojem tytułu, więc już wkrótce również gracze na konsoli Amerykanów sprawdzą swoje umiejętności na nowym froncie.

PUBG z Tequila Sunrise i Trybem War

Nico Bahary – producent wykonawczy PlayerUnknown’s Battlegrounds – wspomniał na Twitterze, że miał już okazję zagrać na pustynnej mapie w wersji na Xboksa One i lokacja prezentuje się świetnie. Jednocześnie deweloper zaznaczył, że takie przyjemności będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych już w przyszłym miesiącu.

Maj będzie istotny dla PUBG na Xboksie One, ponieważ w przeciągu tych 31 dni gra zostanie znacząco poprawiona, a jednocześnie powiększona. Miramar wskoczy na platformę Amerykanów, ale niestety nie otrzymaliśmy wiadomości, czy możemy spodziewać się plików w pierwszej, czy też drugiej połowie miesiąca.

Należy na pewno wspomnieć, że sympatycy PUBG na PC sprawdzali już trzecią lokację – miejscówka zatytułowana „Savage” jest znacznie mniejsza od wcześniej opublikowanych map. Pierwsze opinie o terenie są bardzo pozytywne, ponieważ autorzy za jego pomocą podkręcają intensywność starć.

Źródło: Twitter.com

Tagi: PlayerUnknown's Battlegrounds pubg pubg corp.