Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 14:13
God of War. Gameplay z 3 godzin historii w 4K i HDR - znamy zawartość i wagę łatek Day1
1917V

God of War. Gameplay z 3 godzin historii w 4K i HDR - znamy zawartość i wagę łatek Day1

Nie możecie się doczekać kuriera z pudełkiem zatytułowanym „God of War”? To siadajcie wygodnie i oglądajcie sam początek przygody. Spoilerów tutaj mnóstwo, ale na deser przedstawiam szczegóły premierowych patchów. Na dobry początek warto pobrać dwie aktualizacje.

Właśnie minęło kolejne embargo na prezentowanie materiałów z God of War. Dziennikarze chwalą się filmami i pokazują początek opowieści. Poniżej znajdziecie film, który pozwoli zainteresowanym zapoznać się z samym początkiem historii.

God of War - recenzja gry. Umarł król, niech żyje król!

Pewnie nie każdy będzie zainteresowany na taką ucztę spoilerów, ale zdaję sobie doskonale sprawę, że nie każdy czeka właśnie na kuriera. Jeśli chcecie się przekonać, czy warto zapoznać się z tytułem Santa Monica Studio, to opublikowany materiał odpowie w zasadzie na wszystkie pytania.

Jednocześnie Dobermann (dzięki!) od kilku dni ma już okazję wcielać się w pięknego Kratosa i twórcy wrzucili na PlayStation Store dwie aktualizacje:

  • 1.01 – 300MB
  • 1.03 – 5,5GB

Zdaniem naszego czytelnika naprawdę warto pobrać pliki przed rozpoczęciem rozgrywki, ponieważ twórcy za ich pomocą balansują grę, czy też naprawiają zepsute pucharki. Dodatkowe informacje znajdziecie w naszej galerii.

Tagi: gameplay god of war playstation 4 PlayStation 4 Pro Santa Monica Studio