Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2018 18:56
The Crew 2 chwali się transformacją pojazdów. Gameplay pokazuje otwarty świat
985V

The Crew 2 chwali się transformacją pojazdów. Gameplay pokazuje otwarty świat

Na tegorocznym E3 poznamy nowe smakołyki serwowane przez Ubisoft, ale nie możemy zapomnieć, że Francuzi mają w swojej bibliotece wyścigi, które już wkrótce trafią półki sklepowe. Nowy gameplay z The Crew 2 pozwala spojrzeć na wielki i piękny świat.

29 czerwca odbędzie się premiera The Crew 2, więc na tegorocznym E3 możemy spodziewać się grubej prezentacji tytułu. Gra pierwotnie miała trafić na rynek 13 marca 2017 roku, ale autorzy zdecydowali się znacząco opóźnić premierę, by mieć pewność, że zaoferują w pełni dopracowaną propozycję.

Ubisoft na E3 2018. Znamy datę konferencji – zobaczymy The Division 2, Watch Dogs 3 i Splinter Cell?

Dzisiaj możemy spojrzeć na gameplay z przebudowanego The Crew 2. Dziennikarze IGN zdecydowali się na długi pokaz otwartego świata, który możemy przemierzać w samochodzie, samolocie lub na motorówce.

Świetnie na pewno prezentuje się dynamiczna transformacja – już na ubiegłorocznym gamescomie miałem okazję sprawdzić ten patent i jest to spora przyjemność. Nie zagrałem w wyścigi, podczas których należy wykorzystywać kilka pojazdów, ale bez wątpienia jest to opcja, która może w pewien sposób zrewolucjonizować zabawę.

Na materiale zobaczycie wielki świat. Już The Crew prezentowało ogromną mapę, a tym razem mamy trafić do bardziej dopracowanych lokacji. Choć nie dostrzeżecie tego na prezentacji, The Crew 2 jest obładowane najróżniejszymi aktywnościami, które sprawią, że podczas przemierzania mapy nie będziecie się nudzić.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Ivory Tower The Crew 2 Ubisoft