Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2018 18:14
Xbox One ma niezapowiedziane gry, które zadebiutują w 2018 roku. Microsoft na E3 z „największym show”
2269V

Xbox One ma niezapowiedziane gry, które zadebiutują w 2018 roku. Microsoft na E3 z „największym show”

Microsoft właśnie zapowiedział swoją konferencję na tegorocznym E3. W Los Angeles poznamy nowe produkcje Amerykanów i część z tytułów zadebiutuje w przeciągu następnych sześciu miesięcy.

10 czerwca o 22:00 odbędzie się konferencja Microsoftu zorganizowana z okazji E3 2018. Korporacja oficjalnie wspomina, że zamierza przygotować „jedno z największych wydarzeń w branży gier”.

Były szef Crystal Dynamics dołączył do Microsoft Studios. Pierwszy projekt poznamy na E3

Amerykanie nie ukrywają, że impreza w Los Angeles będzie dla nich wyjątkowa, ponieważ podczas wydarzenia zobaczymy „dogłębne prezentacje” wcześniej zapowiedzianych tytułów, ale również zwiastuny niezapowiedzianych produkcji, które zadebiutują w 2018 roku lub w kolejnych latach.

W tym zacnym gronie na pewno znajduje się Forza Horizon 4, ale możemy mieć nadzieję, że Phil Spencer ma jeszcze kilka asów w rękawie – w końcu firma oficjalnie mówi o przygotowaniu największego show.

Microsoft postanowił przygotować również drugie wydarzenie – kolejny odcinek Inside Xbox odbędzie się właśnie na E3. 11 czerwca będziemy świadkami transmisji pełnej ekskluzywnych ogłoszeń, prezentacji rozgrywki, wywiadów, czy też innych przyjemności. Jednocześnie korporacja planuje od 12 do 14 czerwca prowadzić specjalne relacje na Mixerze.

Na więcej informacji musimy jeszcze zaczekać, ale jak widać Microsoft ma wielkie plany na E3 2018.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: e3 2018 Microsoft xbox one