Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2018 20:30
Frostpunk na szczegółowym zwiastunie. Twórcy przedstawiają fakty
651V

Frostpunk na szczegółowym zwiastunie. Twórcy przedstawiają fakty

Jeśli akurat wróciliście z dalekiej podróży, podczas której nie mieliście dostępu do Internetu i nigdy nie słyszeliście o Frostpunk, to deweloperzy mają dla Was dobrą wiadomość. Studio przygotowało konkretny materiał zbierający informacje dotyczące produkcji.

Frostpunk w przyszłym tygodniu trafi na komputery osobiste. Twórcy oficjalnie zapowiedzieli chęć przerzucenia gry na PlayStation 4 i Xboksa One, ale zespół odpowiedzialny za tytuł musi mieć pewność, że w tym wypadku sterowanie na kontrolerze będzie wprost idealne.

Frostpunk na PS4 i XOne. Polskie studio rozważa konwersję dla Switch

Teraz możecie zapoznać się z zupełnie nowym materiałem prezentującym Frostpunk. Autorzy przedstawiają 11 faktów dotyczących gry i… Podgrzewają krew w żyłach fanów strategii przepełnionych trudnymi wyborami.

W tytule otrzymamy możliwość budowania „ostatniego miasta na ziemi”, w którym mieszkańcy muszą ogrzewać się obok wielkiego generatora – nie jest to łatwe zadanie, bo maszyna na początku nie wydziela za dużo ciepła, a nasza społeczność ma coraz to większe oczekiwania.

Podczas opowieści należy zająć się ustaleniem prawa, budowaniem mieszkań, przygotowaniem technologii i oczywiście zadbanie o niezbędne surowce. Gra jest obładowana trudnymi, moralnymi wyborami, które wpływają na ludzi.

Frostpunk zebrał sporo pochwał podczas licznych testów, a ostateczne opinie dotyczące tytułu zostaną opublikowane już wkrótce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 11 Bit Studios Frostpunk gameplay trailer zwiastun