Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2018 17:28
Monster Hunter World otrzyma nowy typ zadań. Wielka i darmowa aktualizacja
868V

Monster Hunter World otrzyma nowy typ zadań. Wielka i darmowa aktualizacja

Capcom dba o wielkie bestie. Japończycy właśnie zapowiedzieli wielką aktualizację do Monster Hunter World, dzięki której gracze zmierzą się z potężnym przeciwnikiem. Z tej okazji możemy nawet spojrzeć na zwiastun.

Monster Hunter World to jeden z największych sukcesów Capcomu. Produkcja została ciepło przyjęta przez graczy na całym świecie i zgarnęła bardzo wysokie oceny – aktualnie tytuł może pochwalić się średnią not na poziomie 90%.

Dauntless z otwartą betą. Znamy szczegóły

Sympatycy gonitwy za wielkimi stworami nie mogą narzekać – twórcy jeszcze przed premierą zapowiadali, że zamierzają mocno wspierać Monster Hunter World i właśnie otrzymaliśmy bardzo pozytywną wiadomość.

Jutro na PlayStation 4 i Xboksach One odbędzie się premiera dużej aktualizacji do japońskiej gry. Twórcy rozpoczną wydarzenie zatytułowane „Siege of Kulve Taroth”, podczas którego sprawdzimy swoje zdolności w ciekawym zadaniu.

Oblężenie to nowy rodzaj questów, które są ograniczone czasowo, a w trakcie rozgrywki muszą ze sobą współpracować wszyscy zawodnicy z HUB-a – maksymalnie 16 łowców zostanie podzielona na grupy po czterech zawodników i każda formacja otrzyma inny cel do wykonania.

Twórcy obiecują, że gameplay jest zbalansowany i zaprojektowany dla wielu graczy, więc wszyscy zainteresowani mają się dobrze bawić. Głównym celem jest oczywiście zabicie nowej bestii – Kulve Taroth to kolejny Elder Dragon, który pozwoli zebrać piękne, złote zbroje.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja Capcom Monster Hunter World