Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2018 15:50
Dauntless z otwartą betą. Znamy szczegóły
818V

Dauntless z otwartą betą. Znamy szczegóły

Monster Hunter World wciąż nie trafił na komputery osobiste, ale Phoenix Labs chce zaoferować dobrą alternatywę. Już wkrótce odbędą się duże testy produkcji, które powinny nam odpowiedzieć na pytanie, czy warto czekać na pełną premierę.

Twórcy Dauntless nie ukrywają, że podczas kreowania tytułu w mocny sposób inspirowali się serią Capcomu. W tytule wyruszymy na polowanie na wielkie potwory i przed premierą otrzymamy możliwość pełnego sprawdzenia gry.

Dauntless. Deweloperzy gry nie boją się konkurencji ze strony Monster Hunter World

Dauntless nadal nie ma pełnej daty premiery, ale autorzy celują w 2018 rok. Najwidoczniej studio chce zdążyć z debiutem przed Capcomem, ponieważ już 24 maja odbędzie się otwarta beta. Jest to znaczący krok w procesie kreowania tytułu, ponieważ w ubiegłym roku odbyły się testy, w których uczestniczyło 100 000 graczy.

Warto zauważyć, że tytuł został ciepło przyjęty przez zainteresowanych, ponieważ aż ponad 75 tysięcy testerów zdecydowało się zapłacić za „Pakiet Założyciela”. Phoenix Labs rozwija Dauntless od czterech lat, a otwarta beta pozwoli ostateczne udoskonalić produkcję.

Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, ponieważ Dauntless może faktycznie osiągnąć spory sukces, ponieważ gra oferuje podobno naprawdę satysfakcjonujące doświadczenie. Poniżej możecie spojrzeć na długi zapis jednego z najświeższych streamów, podczas którego zerkniecie na kilka ekscytujących walk.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta Dauntless otwarta beta pc Phoenix Labs