redakcja PPE redakcja PPE 15.04.2018 21:39
Mohamed Salah z Liverpoolu
4058V

Kto na okładce FIFA 19? Kibice chcą Mohameda Salaha!

Premiera FIFA 19 już za kilka miesięcy, więc kibice spekulują, kto znajdzie się na okładce. Gdyby to zależało właśnie od nich, byłby to Mohamed Salah z Liverpoolu.

Serwis fifplay.com zadał czytelnikom proste pytanie - "Kto powinien znaleźć się na okładce FIFA 19?". Wyniki mogą wydawać się zaskakujące... Numerem jeden okazał się Mohamed Salah. Egipcjanin zdobył 260 tysięcy głosów (67 procent), czyli więcej niż pozostali piłkarze razem wzięci!

Poradnik do FIFA 18

W ankiecie oczywiście nie mogło zabraknąć największych gwiazd futbolu. Kolejne miejsca zajęli Lionel Messi (9 procent), Cristiano Ronaldo (8 procent), Thomas Mueller (5 procent) i Neymar (3 procent). Na dalszych pozycjach można dostrzec Roberta Lewandowskiego (1 procent).

Warto zauważyć, że ankieta cieszy się ogromną popularnością. W głosowaniu wzięło udział ponad 387 tysięcy osób (stan na 15 kwietnia, godz. 21:00).

Dla przypomnienia na okładce FIFA 18 znalazł się Cristiano Ronaldo.

Salah wyrósł na jedną z największych gwiazd Premier League. W tym sezonie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, rozegrał 45 meczów, w których strzelił 40 goli i zaliczył 13 asyst.

Poniżej możecie zobaczyć próbkę możliwości piłkarza "The Reds".

Źródło: http://www.fifplay.com/fifa-19-cover-vote/

Tagi: