Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2018 20:45
My Hero Academia: One's Justice na zwiastunie. Uczta dla fanów mangi
943V

My Hero Academia: One's Justice na zwiastunie. Uczta dla fanów mangi

Bandai Namco w końcu zaprezentowało rozbudowany zwiastun przepełniony rozgrywką z My Hero Academia: One's Justice. Jednocześnie wydawca zapowiedział wrzucenie gry na Zachód i opublikował dodatkowe screeny.

Jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switchach oraz komputerach osobistych zadebiutuje My Hero Academia: One's Justice. Produkcja wydawana przez Bandai Namco trafi również na Stary Kontynent oraz do Stanów Zjednoczonych.

My Hero Academia: One's Justice w reklamie telewizyjnej

Tytuł powstaje w oparciu o mangę My Hero Academia, która cieszy się popularnością nie tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni, więc wydawca nie zapomina o wersji przeznaczonej na Zachód. Głównym bohaterem przygody został Izuku Midoriya, który marzy o wskoczeniu w buty superbohatera. To marzenie może spełnić, ponieważ w jego świecie posiadanie mocy nie jest niczym nadzwyczajnym.

Pod względem rozgrywki My Hero Academia: One's Justice to gra akcji z elementami bijatyki i dzisiaj zerkniecie na sporo walki. Autorzy opierają się oczywiście na wspomnianym uniwersum, więc oprawa jest bardzo kolorowa i przyjemna dla oka, a podczas rozgrywki wykorzystamy najróżniejsze efektowne umiejętności. 

W trakcie walk zniszczymy areny, które jednak nie wyglądają specjalnie szczegółowo – to raczej tylko i wyłącznie tło. Pewnie nie wszyscy będą zainteresowani taką propozycją, ale pamiętajcie, że gra jest raczej skierowana do wiernych wyznawców tego świata.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bandai Namco My Hero Academia: One's Justice trailer zwiastun