Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2018 16:35
Star Wars Battlefront 2 z nowym trybem. Łowy Ewoków i powrót mikrotransakcji
1266V

Star Wars Battlefront 2 z nowym trybem. Łowy Ewoków i powrót mikrotransakcji

DICE właśnie potwierdziło aktualizację do Star Wars Battlefront 2. Twórcy jeszcze w kwietniu wprowadzą na serwery nowy tryb oraz pozwolą graczom wydać prawdziwą gotówkę w grze. Poznajcie szczegóły.

DICE walczy o fanów Gwiezdnych Wojen. Autorzy już wcześniej zdecydowali się przebudować system progresji, a teraz otrzymaliśmy konkretne informacje dotyczące nowej zawartości.

Star Wars Battlefront 2 z kompletnymi zmianami

18 kwietnia Star Wars Battlefront 2 otrzyma tryb „Łowy Ewoków”. Będzie to naprawdę ciekawe wydarzenie, ponieważ podczas rozgrywki gracze wcielą się w dwie grupy – wspomnianych Ewoków oraz szturmowców – a w trakcie zmagań będziemy świadkami rywalizacji blasterów w włóczniami.

Wariant zabawy zapowiada się nieźle, ponieważ w tym wypadku zobaczymy zasadzkę:zasadzki:

„W nowym trybie wcielasz się w Ewoka lub grupkę szturmowców. Zasadzkę rozpoczyna niespodziewane uderzenie Ewoków na szturmowców z użyciem włóczni, ogników oraz wszelkich niezbędnych do pokonania intruza umiejętności. Każdy pokonany szturmowiec odradza się jako następny Ewok. Jeśli siły Imperium zostaną całkowicie wyeliminowane, Ewokowie mogą rozpocząć świętowanie. ”

Studio zapowiedziało również powrót do gry kryształów – walutę kupimy za prawdziwe pieniądze, ale za jej pomocą możemy jedynie zmienić wygląd. Autorzy podkreślają, że nie zamierzają ingerować w statystyki broni, pojazdów, czy też bohaterów.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja DICE Electronic Arts star wars: battlefront ii