Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2018 18:02
God of War Edycja Kolekcjonerska Unboxing. Barlog i Kratos pokazują zestaw
1205V

God of War Edycja Kolekcjonerska Unboxing. Barlog i Kratos pokazują zestaw

Najwierniejsi fani uniwersum God of War wyczekują teraz na kurierów z wielkimi paczkami. Santa Monica Studio postanowiło zaprezentować edycję kolekcjonerską swojego wielkiego hitu i ten szybki unboxing może sprawić, że jeszcze bardziej będziecie przebierać nogami w oczekiwaniu na premierę.

Już wczoraj miałem okazję zaprezentować naszej społeczności specjalne wydanie PlayStation 4 Pro. Konsola została upiększona przez artystów z Santa Monica Studio, którzy postanowili wykorzystać motyw z mitologii nordyckiej.

God of War PlayStation 4 Pro Limited Edition w pełnej krasie. Unboxing grubego wydania

God of War to jedna z najlepiej ocenianych gier ostatnich lat. Tytuł może pochwalić się świetną średnią (94-95%), a jednocześnie Santa Monica Studio zadbało o przygotowanie ciekawej edycji kolekcjonerskiej.

Za 500-550 zł gracze mogli zgarnąć:

  • Grę w steelbooku
  • Figurkę
  • Mapę
  • Litografię
  • 2 małe figurki
  • Cyfrową zawartość
  • Kolekcjonerskie pudełko

Problemem oczywiście okazuje się dostępność, bo aktualnie pakiet jest w zasadzie wyprzedany we wszystkich największych sklepach i tylko nieliczni sprzedawcy oferują pudełko z odpowiednio wysoką przebitką.

Jeśli jednak udało się Wam zarezerwować wydanie, to możecie spojrzeć na pełną prezentację. Trudno tutaj mówić o wyjątkowym unboxingu, ale jest to również pewna ciekawostka – na materiale pojawia się Cory Barlog oraz… Kratos, a raczej aktor, który podkłada głos pod znanego bohatera.

Źródło: YouTube.com

Tagi: edycja kolekcjonerska god of war Santa Monica Studio unboxing