Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.04.2018 10:03
Forgotton Anne. Gra wyglądająca jak animacja Ghibli na zwiastunie zdradzającym datę premiery
1104V

Forgotton Anne. Gra wyglądająca jak animacja Ghibli na zwiastunie zdradzającym datę premiery

Nie tylko Ni no Kuni II wygląda jak animacja studia Ghibli (w istocie w przygotowywaniu nowej gry Level-5 brało kilka osób zwolnionych kilka lat temu z tej firmy). Na rynek trafi niedługo kolejna gra jakby zainspirowana stylem Hayao Miyazakiego. Chodzi o Forgotton Anne.

Forgotton Anne to platformówko-przygodówka, przygotowana przez Throughline Games i wspierana finansowo wydana przez Square Enix Collective. W tytule wcielamy się w młodą kobietę, która stara się wydostać z dziwacznej krainy, którą zamieszkują ożywione przedmioty codziennego użytku (np. miotły, ręczniki itd).

Dokładnie bohaterami w Forgotton Anne są rzeczy zgubione przez ludzi, które były dla nich kiedyś ważne (np. ulubiony talerz). Protagonistka musi wrócić do prawdziwego świata – ale na jej drodze staną najróżniejsze przeszkody, które będziemy pokonywać jak w tradycyjnej platformówce lub grach przygodowych/logicznych.

Wszystkie te atrakcje otrzymamy już niedługo. Deweloperzy ujawnili, że Forgotton Anne trafi na konsole i PC już 15 maja 2018 r. Niezła ma być cena - ok. 80 zł. Wiadomości zostały przekazane w najnowszym zwiastunie.

 

Tagi: data premiery forgotton anne ghibli pc ps4 Square Enix xone zwiastun