Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 20:45
Ocean's 8 na drugim zwiastunie. Kobiety zapowiadają akcję
689V

Ocean's 8 na drugim zwiastunie. Kobiety zapowiadają akcję

Wielka przygoda złodziejek wkrótce trafi do kin, więc Warner Bros. opublikował drugi zwiastun Ocean's 8. Materiał zapowiada wydarzenia i przygotowuje zainteresowanych na atrakcje. Oglądajcie!  

22 czerwca do kin trafi Ocean's 8. Jest to najnowsza produkcja Gary’ego Rossa (m.in. "Miasteczko Pleasantville", "Niepokonany Seabiscuit", "Igrzyska śmierci"), który nie tylko zasiadł na stołku reżysera, ale również pracował nad scenariuszem z Olivią Milch.

Ocean's 8 na pierwszym zwiastunie! Kobiety szykują się do akcji

Najnowsza odsłona serii Ocean's przedstawi ciekawą historię. Tym razem to Debbie Ocean (Sandra Bullock) zdecydowała się opracować plan idealny, dzięki któremu jej zespół zarobi fortunę. Wszystko zostało dobrze przygotowane, każda osoba w zespole ma wyznaczone role, a widzowie będą świadkami niezwykłej intrygi.

W ekipie Debbie znajdą się: Lou (Cate Blanchett), Nine Ball (Rihanna), Amita (Mindy Kaling), Constance (Awkwafina), Rose (Helena Bonham Carter), Daphne Kluger (Anne Hathaway) i Tammy (Sarah Paulson), czyli możemy śmiało powiedzieć, że jest to niezwykle ciekawy zestaw osobistości.

Świeżutki spot zapowiada wydarzenia i szczerze? To po prostu kolejna odsłona Ocean's, która powinna zainteresować fanów, ale jeśli wcześniejsze odsłony nie przypadły Wam do gustu, to wątpię, by „Ósemka” zmieniła sytuację.

Źródło: YouTube.com

Tagi: