Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 16:04
W Detroit: Become Human 3 kompozytorów prezentuje 3 inne historie
769V

W Detroit: Become Human 3 kompozytorów prezentuje 3 inne historie

Deweloperzy Detroit: Become Human zdecydowali się na naprawdę interesujący ruch. Firma zatrudniła trzech kompozytorów, którzy przygotują trzy ścieżki dźwiękowej i każdy z bohaterów otrzyma swój „podkład muzyczny”.

Lepiej nie traćcie czasu na mniejsze produkcje. God of War rozgrzeje Wasze PlayStation 4 w kwietniu, a już w maju na półki sklepowe zawędruje Detroit: Become Human. Tytuł Quantic Dream powinien zainteresować wielu graczy.

Detroit: Become Human. Aktorzy opowiadają o pracy na planie

Francuzi postanowili mocno zaakcentować różnych bohaterów z Detroit: Become Human. Kara, Connor i Markus posiadają wiele indywidualnych cech, więc zdecydowano się nawet na przygotowanie trzech różnych ścieżek dźwiękowych i każda z postaci otrzymała własnego kompozytora.

Dla przykładu – Connor otrzymał głównie muzykę elektroniczną, Kara oferuje emocjonalne i poruszające dźwięki, a Markus charakteryzuje się „epickim” udźwiękowieniem.

Najnowszy dziennik deweloperów pochyla się właśnie nad muzyką i bez wątpienia warto go zobaczyć. To taki mały detal, który jednak docenicie podczas rozgrywki, bo jak wiadomo odpowiednie utwory potrafią upiększyć każdą ze scen.

Detroit: Become Human trafi na półki sklepowe 25 maja…

Źródło: YouTube.com

Tagi: Detroit: Become Human playstation 4 quantic dream Sony