Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2018 15:55
Detroit: Become Human. Aktorzy opowiadają o pracy na planie
757V

Detroit: Become Human. Aktorzy opowiadają o pracy na planie

Quantic Dream ponownie zatrudniło do pracy przy swojej grze znanych aktorów, którzy postanowili opowiedzieć o produkcji Francuzów. Dla wszystkich zainteresowanych było to ciekawe doświadczenie.

Quantic Dream tworzy niepowtarzalne produkcje, które za każdym razem są porównywane do interaktywnych filmów. Deweloperzy zapraszają do pracy znane twarze i wspólnie z aktorami urzeczywistniają przygotowaną wizję.

Detroit: Become Human przedstawia bohaterów

W najnowszym tytule znajdzie się trójka bohaterów, których to my będziemy „tworzyć”. Są to androidy i podczas opowieści otrzymamy możliwość podejmowania decyzji, za pomocą których wpłyniemy na ich rozwój, czy też kolejne wydarzenia.

Właśnie z tego powodu praca na planie na pewno nie była łatwa – już wcześniej deweloperzy potwierdzili, że Detroit: Become Human posiada największy scenariusz w historii Quantic Dream, ponieważ tutaj każdy najmniejszy ruch może wpłynąć na kolejną lub następną scenę.

Nie każdemu taka rozgrywka odpowiada, ale jestem przekonany, że fani francuskich opowieści mogą szykować się na ciekawe wydarzenia – wszystkie aktualnie opublikowane materiały zapowiadają świetną grę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Detroit: Become Human dziennik dewelopera quantic dream