Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2018 18:24
League of Legends European Masters 2018 w Polsce!
472V

League of Legends European Masters 2018 w Polsce!

Sympatycy sportów elektronicznych mogą szykować się na duży turniej. Letnia edycja League of Legends European Masters 2018 odbędzie się w Polsce.

Od kilku dni trwa wstępna faza wiosennej edycji European Masters. W dniach 14-17 kwietnia odbędzie się faza grupowa, by następnie w dniach 19-22 kwietnia najlepsze drużyny rozpoczęły zmagania fazy pucharowej. Finały zostały zaplanowane na 19 kwietnia i odbędą się w Haymarket Theatre (Leicester).

League of Legends z „ niepotrzebnie seksowną” bohaterką

To dopiero początek dobrych wieści, ponieważ Polacy odegrają istotną rolę w letniej edycji  European Masters. Na początku warto zanotować, że rodzime drużyny mogą dostać się do wydarzenia dzięki dobrym wynikom w ESL Mistrzostwach Polski, a finały letnich rozgrywek European Masters odbędą się w Polsce!

Tak sytuację skomentował James Dean, UK Managing Director w ESL:

„Cieszymy się, że nasza współpraca z Riot Games jest kontynuowana dzięki projektowi League of Legends European Masters. Dzięki organizowaniu ESL Premiership w League of Legends, doskonale wiemy, jak wysokiego poziomu możemy się spodziewać. W wiosennym splicie fani będą mogli zobaczyć w akcji wiele „wschodzących gwiazd” europejskiej sceny. Chcemy zapewnić kibicom jak największe emocje, a samym zawodnikom dać jeszcze więcej możliwości dalszego rozwoju.”

To naprawdę dobra wiadomość dla sympatyków LOL-a, ponieważ podczas zmagań będziemy obserwować umiejętności najlepszych graczy z całej Europy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: esl Esport League of Legends lol