Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2018 15:26
Ritual to nowa gra twórców Serial Cleaner
610V

Ritual to nowa gra twórców Serial Cleaner

Krakowskie iFun4All zapowiedziało kolejną produkcję. Studio tym razem pozwoli graczom wcielić się w łowcę nagród, który chętnie podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i eliminuje na swojej drodze potężnych przeciwników.

Ritual to mroczna gra akcji produkowana przez krakowskie iFun4All, autorów cenionego Serial Cleaner. W tytule głównym bohaterem został łowca nagród, który ma za zadanie doprowadzić do domu „ekscentryczną dziewczynę”.

Far Peak to nowa gra twórców Serial Cleaner. Krakowianie skupiają się na himalaizmie

Z pozoru ta misja nie powinna mu sprawić jakichkolwiek problemów, jednak podczas tego wyzwania śmiałek trafia do mrocznego świata pełnego potworów, z którymi wielokrotnie będzie musiał się zmierzyć.

Twórcy stawiają na trójwymiarową oprawę połączoną z widokiem z lotu ptaka, a podczas rozgrywki wykorzystamy rozbudowany arsenał, pułapki, eliksiry, barykady, najróżniejszą amunicje i stoczymy boje z licznymi oponentami. Autorzy zaproponują taktyczny charakter zmagań i podczas walk będziemy z rozwagą korzystać z zasobów.

Krakowianie aktualnie chcą zaoferować Ritual graczom na PC – premiera odbędzie się w drugiej połowie 2018 roku, ale oczywiście studio rozważa możliwość przeniesienia gry na kolejne urządzenia.

Warto pamiętać, że iFun4All pracuje również nad Far Peak, czyli produkcją o himalaistach – tytuł zapowiadałem na portalu w styczniu.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ifun4all ritual zapowiedz