Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2018 19:01
PUBG z Tequila Sunrise i Trybem War
545V

PUBG z Tequila Sunrise i Trybem War

Miłośnicy Playerunknown's Battlegrounds nie będą się nudzić. Twórcy przygotowali dwie dodatkowe atrakcje, dzięki którym gracze na komputerach osobistych mogą zapoznać się z nowymi wariantami zabawy.

Twórcy Playerunknown's Battlegrounds nie mogą przyglądać się konkurencji, ponieważ Fortnite zdołało pokonać swojego największego konkurenta i to właśnie gra Epic Games przewodzi we wszystkich rankingach.

PUBG Mobile ma kolejny problem. GameSir X1 BattleDock zwiększy inwazję myszek oraz klawiatur

Właśnie z tego powodu na serwerach PUBG wystartowały właśnie dwa wydarzenia. Pierwsze nazwane „Tequila Sunrise” pozwala graczom sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkach na bliski dystans. Ze zmagań usunięto snajperki, karabiny i w zasadzie większość oręża – zainteresowani mogą skorzystać wyłącznie z broni białej oraz śrutówek. Wszystkie pojedynki odbywają się na Miramarze (pustynna mapa), a do podkręcenia wrażeń, pora dnia jest zawsze ustawiona na wschód słońca.

Natomiast tryb „War” jest pewną ciekawostką, ponieważ autorzy nie ogłosili przygotowania dodatkowego wariantu, ale gracze znaleźli go na niestandardowych serwerach – w prostych słowach jest to Deathmatch, w którym gracze mogą się odradzać. Twórcy postanowili podkręcić wymianę ognia i od początku zawodnicy mają podstawową broń w łapie. W ostateczności zwycięża osoba, która zbierze wyznaczoną liczbę punktów.

Jak widać PUBG Corp. stara się za wszelką cenę rywalizować z Epic Games. Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, ponieważ nie możemy zapomnieć, że Fortnite jest darmowe i tym samym zdecydowanie łatwiej dostępne.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds pubg