Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2018 16:42
God of War oferuje szczegółową personalizację
1875V

God of War oferuje szczegółową personalizację

Najnowszy God of War to zdecydowanie największa gra z serii. Twórcy znacząco rozwinęli koncepcję produkcji i w trakcie poznawania historii każdy gracz stworzy swoją wersje Kratosa.

Nie możemy narzekać na brak informacji oraz materiałów z God of War. Twórcy małymi krokami przedstawiają produkcję i dzisiaj możemy spojrzeć na dziennik deweloperów dotyczący progresji Kratosa oraz jego syna.

Recenzja God of War

Główny bohater w God of War będzie prezentowany przez sześć statystyk: siłę, runy, obronę, witalność, szczęście i czas odnowienia. W trakcie gry będziemy rozwijać postać, która z biegiem czasu będzie z większą łatwością eliminować kolejnych przeciwników. Autorzy stworzyli system, który ma zaoferować graczom pełną swobodę kreowania taktyk.

Deweloperzy niestety nie pozwalają nam spojrzeć na wiele nowych lokacji, czy też kolejnych przeciwników, ale nawet w takich okolicznościach – na God of War patrzy się ze sporą przyjemnością. Ataki są niezwykle płynne i wyglądają efektownie.

Kratos w God of War skupi się na indywidualnym eliminowaniu przeciwników – teraz nie skorzystamy z legendarnych broni „Boga Wojny” i nie zmiażdżymy jednocześnie od kilku do nawet kilkunastu oponentów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera god of war playstation 4 Santa Monica Studio sony