Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.04.2018 23:20
UFC 223: Jędrzejczyk - Namajunas. Do 9 kwietnia można wypróbować EA Sports UFC 3
1470V

UFC 223: Jędrzejczyk - Namajunas. Do 9 kwietnia można wypróbować EA Sports UFC 3

Joanna Jędrzejczyk spróbuje odzyskać pas mistrzyni kategorii słomkowej podczas gali UFC 223. W międzyczasie gracze mogą za darmo wypróbować grę EA Sports UFC 3.

W związku z galą UFC 223, twórcy EA Sports UFC 3 przygotowali coś specjalnego dla wszystkich fanów MMA. Do 9 kwietnia każdy, kto ma PlayStation 4 albo Xboksa One, może ściągnąć i wypróbować darmową wersję próbną gry.

EA Sports UFC 3 - recenzja gry. Ambitna symulacja, nie jakaś tania mordobitka

W ciągu pięciu godzin zabawy można włączyć praktycznie każdy tryb rozgrywki - w tym między innymi Knockout Mode, UFC Ultimate Team czy Live Events.

Ten ostatni zawiera kartę walk gali UFC 223. Co za tym idzie, sami będziemy mogli wcielić się w Joannę Jędrzejczyk i zrewanżować się Rose Namajunas i tym samym odzyskać mistrzowski pas kategorii słomkowej. To także okazja, by jako Karolina Kowalkiewicz zmierzyć się z Felice Herrig.

Aby pobrać darmową wersję demonstracyjną gry należy wejść w jej zakładkę w cyfrowym sklepie i pobrać "bezpłatne demo".

Gala UFC 233, z udziałem Jędrzejczyk i Kowalkiewicz, odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę.

Jędrzejczyk i Namajunas pierwszy raz walczyły w listopadzie 2017 roku w Nowym Jorku. Polka broniła wówczas mistrzowskiego pasa po raz szósty i była stawiana w roli faworytki. Amerykanka sprawiła dużą niespodziankę, wygrywając przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. Dla Jędrzejczyk była to pierwsza porażka w karierze.

Dla Kowalkiewicz będzie to pierwszy występ od października 2017 roku, gdy na gali UFC Fight Night 118 pokonała Jodie Esquiebel. Teraz będzie chciał odnieść drugie zwycięstwo z rzędu, walcząc z bardziej doświadczoną Herrig.

Tagi: darmowe EA Sports UFC 3 ufc 223 ufc 3