Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.04.2018 10:36
Final Fantasy XV. Samodzielny multiplayer, mody i 4 nowe epizody DLC zapowiedziane
1278V

Final Fantasy XV. Samodzielny multiplayer, mody i 4 nowe epizody DLC zapowiedziane

Final Fantasy XV jest naprawdę wielkim projektem, a plany jego rozwoju wykraczają daleko w przyszłość. Dziś poznaliśmy ważne szczegóły dotyczące nadchodzących DLC.

Square Enix ma bardzo duże ambicje związane z Final Fantasy XV, albowiem szykowane do gry atrakcje naprawdę godne są zupełnie nowej, samodzielnej produkcji.

Po pierwsze warto wspomnieć, że FF XV w wersji na PC otrzyma bardzo zaawansowane narzędzia moderskie, które to pozwolą nam na modyfikację map, tworzenie nowych interakcji z otoczeniem, nowych misji, a nawet osobnych mini gier, jak na przykład gra w golfa. 

Ponadto do trybu single-player trafia edytor postaci z zabawy wieloosobowej, zaś sam moduł Comrades, stanie się samodzielną produkcją, która będzie rozwijana niezależnie od Final Fantasy XV. 

Ostatnim bajerem, jaki zaprezentowali twórcy jest szczegółowa rozpiska dotycząca nowej paczki 4 fabularnych DLC.

Tak zwany "Świt przyszłości" zaoferuje nam możliwość wcielenia się w takie postacie jak Noctis, Lunafreya, Aranea, Ardyn. Każda z nich otrzyma dedykowaną opowieść rozwijającą wątki ich przeszłości oraz przyszłości. Wszystkie zadebiutują dopiero w 2019 roku.

Tagi: dlc Final Fantasy XV mody Square Enix