Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2018 19:33
PUBG Mobile ma kolejny problem. GameSir X1 BattleDock zwiększy inwazję myszek oraz klawiatur
2609V

PUBG Mobile ma kolejny problem. GameSir X1 BattleDock zwiększy inwazję myszek oraz klawiatur

Sympatycy mobilnej rozgrywki cierpią przez graczy, którzy korzystają podczas gry z myszek oraz klawiatur, a dzięki GameSir X1 BattleDock „inwazja” będzie zdecydowanie potężniejsza. PUBG Mobile oraz inne tytuły mają spory problem.

Wczoraj miałem okazję wspomnieć o dużym niszczeniu PUBG Mobile przez graczy, którzy czerpią radość z zabijania przeciwników za pomocą myszek oraz klawiatur, a to dopiero początek problemów.

PUBG Mobile niszczony przez graczy na PC. Inwazja myszki i klawiatury

GameSir X1 BattleDock to stacja dokująca, dzięki której gracze podłączą do smartfona przez USB klawiaturę oraz myszkę. Zainteresowani w ten sposób otrzymają pełną mobilność i zyskują ogromną przewagę nad zawodnikami strzelającymi za pomocą ekranów dotykowych.

Twórcy sprzętu pomyśleli o wszystkich ewentualnościach – maszynę można złożyć do transportu, posiada baterię 3000 mAh (5 godzin rozgrywki), a komunikuje się ze smartfonem za pomocą Bluetooth 4.0.

Propozycja kosztuje 50 dolarów (około 170 zł) i choć pewnie nie każdy Kowalski zdecyduje się nabyć GameSir X1 BattleDock, to jednak jestem pewien, że znajdzie się spore grono odbiorców, którzy z chęcią będą niszczyć „rywali” na serwerach. Problemem ma oczywiście nie tylko PUBG Mobile, jednak możemy mieć pewność, że deweloperzy tytułów mobilnych muszą wziąć się do pracy, bo wielki boom na takie pozycje jak gra Tencet Games może szybko przeminąć przez zawodników korzystających z dodatkowego sprzętu.  

Key, dzięki!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: