Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 05.04.2018 14:00
Gramy w nową grę twórców Driveclub - playtest Onrush w najnowszym PSX Extreme!
430V

Gramy w nową grę twórców Driveclub - playtest Onrush w najnowszym PSX Extreme!

"Połączenie Burnouta, MotorStorma, SSX-a, Overwatcha, Call of Duty, Rocket League i Street Fighter V" - to pierwsze słowa w naszym playteście Onrush - nowego dzieła twórców DriveClub. Więcej na ten temat znajdziecie w 248. numerze PSX Extreme.

Evolution Studios zostało wprawdzie zamknięte, jednak utalentowani członkowie ekipy trafili pod skrzydła Codemasters, by tam dalej dawać upust swojej mknącej z zawrotną prędkością wyobraźni.

Kup prenumeratę PSX Extreme!

Można powiedzieć, że goście wracają do korzeni, tworząc grę co najmniej tak szaloną jak ich Motorstormy. W naszym dwustronicowym playteście dowiecie się jednak nie tylko, do czego można porównać Onrush, ale również przeczytacie o naszych wrażeniach za wirtualną kierownicą oraz dlaczego tę produkcję można określać różnymi przymiotnikami, poza jednym - typowa. 

To oczywiście nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy w najnowszym numerze naszego magazynu, bo obok Onrush znajdziecie również playtest nadchodzącego wielkimi krokami God of War, a także recenzje najgłośniejszych gier ostatnich tygodni - Far Cry 5, Sea of Thieves, Ni no Kuni II, Yakuza 6 i wiele, wiele innych.

To i jeszcze więcej w 248. numerze PSX Extreme!

Tagi: Codemasters driveclub onrush psx extreme