Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.04.2018 10:36
Street Fighter: The Miniatures Game ufundowane w 1 dzień. Piękne figurki przekonały graczy
1854V

Street Fighter: The Miniatures Game ufundowane w 1 dzień. Piękne figurki przekonały graczy

Kickstarter to trup? Niekoniecznie! Mamy kolejny przykład, że wieści o śmierci tego serwisu były przedwczesne. Tym razem chodzi o Street Fighter: The Miniatures Game.

Autorzy Street Fighter: The Miniatures Game zebrali w zaledwie 1 dzień wymagane 400 tysięcy dolarów. Po 2 dniach projekt ma już na koncie 550 tysięcy dolarów (do końca akcji zostało jeszcze 28 dni). To gwarantuje szerszą produkcję gry planszowej, która prezentuje się naprawdę imponująco.

Spyro Reignited Trilogy od Activision. Screeny i porównanie z PSOne!

Street Fighter: The Miniatures Game to gra planszowa dla 2-6 graczy. Pojedyczna rozgrywka trwa ok. 30 minut a w skład zestawu wchodzą ślicznie wykonane i pomalowane figurki zawodników z kultowych bijatyk Capcomu. Oprócz tego w skład Street Fighter: The Miniatures Games wchodzi oczywiście arena starć i talia 428 kart.

By kupić pojedynczy zestaw Street Fighter: The Miniatures Game należy wpłacić na Kickstarterze 140 dolarów. W pudełku znajdziemy figurki Chun-Li, Ryu, Kena, Zangiefa, Sagata, Vegi, Akumy oraz M. Bisona. Na planszy można rozstawić "makiety 3D". W zestawie dostajemy też oczywiście 428 kart, kości do gry i inne akcesoria, które możecie sprawdzić na zdjęciu w naszej galerii.


Największą atrakcją w zestawach Street Fighter: The Miniatures Game są oczywiście figurki zawodników, które mierzą maksymaknie 8,5 cm. Przeciętna wysokość bohatera z zestawu to 6,5 cm.

Za sukcesem Street Fighter: The Miniatures Game stoi znany Youtuber AngryJoe. Poniżej możecie sprawdzić rozgrywkę z rzeczonej planszówki i pozytywną reakcję AngryJoe na ufundowanie projektu.

Tagi: angryjoe gra planszowa planszówka street fighter street fighter: the miniatures game